Stardock WindowBlinds Enhanced 7.01

آیا ظاهر ویندوز برایتان تکراری و خسته کننده شده است. با windowBlinds احساس و نگاه خود را به ویندوز XP تغییر دهید.WindowBlins محصول کمپانی stardock که به کاربران ویندوز این قابلیت را می دهد که ظاهر ویندوز خود را به وسیله Visual Style ها یا همان Skin ها کاملا سفارشی کنند. کاربران به وسیله این برنامه قادر به تغییر دادن اکثر اجزای ویندوز هستند از جمله : نوار ابزار، پنجره ها، دکمه ها، Iconها، انیمیشن های ویندوز و ... یا حتی می توانند ظاهر ویندوز خود را به دیگر سیستم عامل ها مانند : Linux و MAC تبدیل کنند.Windowblinds تنها نرم افزاری است که این تغییرات را بدون تغییردر فایل های اصلی ویندوز انجام می دهد. این نرم افزار حتی قادر به تغییر دادن خط فرمان (command prompt) ویندوز نیز می باشد.
قابلیت ها كلیدی نرم افزار  WindowBlinds 7.1.273 Enhanced Full:
- Excellent application compatibility : سازگاری بالا با ویندوز. کمپانی Stardock سالهای زیادی است که برای سازگاری هر چه بیشتر برنامه خود با سیستم عامل ویندوز تلاش می کند. از کمپانی های بزرگی که از محصولات این شرکت (از جمله WindowBlinds) خریداری کرده اند می توان به : Microsoft, Nintendo, nVidia, ATI اشاره کرد !
- Top Notch Performance : این نرم افزار از قدرت و تنظیمات کارت گرافیک ها برای شتاب دادن و بالابردن کیفیت Visual Style های خود استفاده می کند.
- WindowBlinds can change the color of any visual style on the fly : آیا Visual Style ی که دانلود کرده اید خوش رنگ نیست یا رنگ آن را نمی پسندید ؟ به وسیله این قابلیت قادر خواهید بود به سرعت رنگ Visual Style ها را به رنگ دلخواهتان تغییر دهید
- دسترسی راحت کاربران به تنظیمات و Visual Style های برنامه و دسته بندی آنها
- استفاده از ویژگی Hyperpaint برای تنظیم کارت گرافیک برای بهینه سازی و تسریع حرکت پنجره ها در ویندوز
- دارای Stardock Skincast برای اضافه کردن یا دانلود کردن انواع Visual Style ها
- قابلیت تعویض خودکار Wallpaper های ویندوز در ساعات معین در طول روز
- پشتیبانی از زبان های مختلف
- پشتیبانی از ویندوز محبوب هفت
و .....

دریافت فایل برنامه   ( 36.55 مگابایت )  


نوشته شده در تاریخ دوشنبه 1 شهریور 1389    | توسط: Mostafa Nano    |    نظرات()